poniedziałek, 11 maja 2015

Muzyka duszy..

       Promienny, pełen dobrego humoru, towarzystwa i muzyki weekend. Jakie urocze oderwanie. Nieco nietrzeźwy stan umysłu, wirujący świat. Akustyczność, przenikające przez ciało dźwięki unoszące gdzieś poczucie istnienia. Przemawiający koncert Mikromusic, naładowane przesłaniami teksty, muzyka duszy. Uwielbiam. Siedząc zasłuchana, notuję, moje myśli krążąc gdzieś w poszukiwaniu sensu-niesensu rozwijają swój lot, ich skrzydła poruszają ciało-duszę.
Nowy tydzień, z głową wypełnioną tkliwym zadumaniem, tęsknotą, odpędza oszołomienie wzywa do codziennych aktywności. Ruszam więc z nowym projektem turystycznym, wytwórstwami małej Pracowni oraz kolejnym etapem aranżacji balkonowego ogrodu. Na dobry tydzień moc majowych kolorów, pozytywnych natchnień i spełnienia. Taki, wraz z początkiem tygodnia przyszedł za mną cytat:

"Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze" M. Witkiewicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...