poniedziałek, 23 stycznia 2012

SPONTANICZNE POCZĄTKI

     Ja mała Pracownia - to pracownia z duszą, pracownia z uśmiechem, pracownia z wewnętrznym ciepłem.
Pomysł  jej założenia powstał zupełnie spontanicznie podczas uroczego spotkania pełnego ciekawych rozmów,wymiany spostrzerzeń i chęci tworzenia i zaiskrzył w nas do tego stopnia, iż do jego realizaji przeszłysmy po niespełna dwóch tygodniach (moze niewiarygodne.. ale tak się właśnie stało). no i zaczęło się: planowanie, zakupy materiałów i tworzenie projektów. Na poczatek, wiadomo kilka prób kilka błędów, ale zupełnie bez zniechęcenia, nadal z pozytywną energią siedząc przy piecu w kuchni powstawały nowe koncepcje. I tak też ruszyła nasz Mala Pracownia. Linia technologiczna należy do Justyny - to ona jest naszą nadworną fachurą od odlewów, form i kompozycji.. Ania zajmuje sie archiwizacją i publikacją -pokaże wam wszystko tutaj.
    Postaramy sie aby nasze prace w postaci ręcznie robionych magnesów na lodówkę tudzież broszek i innych drobnych arcydzieł-rękodzieł cieszyły wasze oczy i dusze..


 Nasze pierwsze magnesiki...

     Nasze pierwsze dzieła powstawały w okresie okołoświątecznym i były to nie tylko kolorowe mandale, ale także świąteczne bombki i choinki. Teraz zaczynamy koncentrować się na zbliżającej się wiośnie, a z nią na barwnych kwiecistych wzorach, dodających otuchy i pełnych pozytywnej energii, pragniemy także wykreować coś dla zakochanych w Dniu ich Święta.. czyli tak naprawdę już niebawem.
    Zaprezentujemy tu ciekawe strony związane z twórczością atystyczną, która nas inspiruje oraz zachęcimy Was do odwiedzenia sklepu w którym będzie można nabyć nasze małe wdzięczne wytwórstawa.
No to do dzieła!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...